З липня, під час "режиму тиші" на Донбасі загинули 26 українських воїнів

За період з липня, коли на Донбасі набрав чинності черговий "режим тиші", і до кінця вересня в результаті обстрілів російських збройних формувань загинули 26 українських воїнів, ще 75 військовослужбовців дістали поранення

З липня, під час "режиму тиші" на Донбас…

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Укрінформ", про це повідомив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 10 жовтня.

"З часу чергової домовленості про припинення вогню, яка вступила в силу 21 липня, і до кінця вересня в результаті збройних провокацій з боку російських збройних формувань на Донбасі загинули 26 українських військовослужбовців, ще 75 отримали поранення", - заявив він.

Український дипломат вказав на те, що звіти Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ також підтверджують зростаючу кількість порушень режиму припинення вогню, а також використання забороненого Мінську домовленостями озброєння, переважно в окупованих Росією частинах Донбасу.

"Це свідчить про стійку нездатність Росії виконувати власні зобов'язання щодо стосуються безпеки положень Мінських угод", - додав Цимбалюк.

Нагадаємо, що вчора, 10 жовтня, на Донбасі від кульового поранення в шию загинув старший матрос 36 ОбрМП Волк Юрій Володимирович.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook