ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З донецького аеропорту забрали тіла загиблих кіборгів

З руїн донецького аеропорту вдалося забрати тіла практично всіх загиблих українських військовослужбовців
Depo.
26 червня 2015 16:34
ФОТО: depo.ua

Про це розповів керівник українського міжвідомчого координаційного центру зі звільнення полонених Юрій Тандіт, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Для нас дуже важливо забрати не лише живих, а і тих хлопців, чиї душі вже відійшли на небеса. Ми пам'ятаємо про кожного, ми віднаходимо серед зниклих безвісти тих, хто загинув. Ще є місця, де поховані тіла наших воїнів, але по аеропорту ми забрали майже всіх. Я можу подякувати Донецьку і Луганську за те, що вони йдуть нам назустріч і передають тіла наших хлопців", - сказав Тандіт.

За його словами, впізнання тіл полеглих героїв триває досі. "Йде опізнання в кількох місцях. Коли є факти, що члени сім'ї не визнають за певними ознаками, що це тіла їх родичів, то ми теж цим займаємося", - зазначив керівник українського міжвідомчого координаційного центру зі звільнення полонених.

Нагадаємо, вранці 22 січня 2015 року стало відомо, що новий термінал донецького аеропорту залишили після 242 днів оборони. Перед відступом кіборгів обвалився другий поверх терміналу, під завалами якого опинилося багато українських воїнів.