Януковичу нараховувалася українська пенсія ще рік після втечі

Екс-президенту Віктору Януковичу до лютого 2015 року нараховувалася пенсія в Україні

Як передає Depo.донбас, про це повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на виписки з двох рахунків Януковича в ПАТ Ощадбанк.

У виписках відображені руху коштів на рахунках екс-президента за період з червня 2013 року по вересень 2016 року і з грудня 2011 року по вересень 2016 року. Згідно з однією з них, Пенсійний фонд протягом 2015 року продовжувала перераховувати пенсію на рахунок Януковича. Так, остання виплата в розмірі 14 698 гривень була проведена 3 лютого 2015 року.

Подібні нарахування на рахунок Януковича проводилися щомісяця. Сума їх розрізнялася незначно. Крім того, вже після втечі на рахунок екс-президента були кілька разів переведені нарахування відсотків за вкладами. Всього на двох рахунках Януковича в Ощадбанку на момент, коли були зроблені виписки, залишалося понад 31 млн гривень.

Ощадбанк почав процес конфіскації 1,5 мільярда доларів, заарештованих з рахунків колишнього президента Віктора Януковича. Захист Януковича заперечує цю інформацію і стверджує, що на рахунках екс-президента в Ощадбанку заарештовано 28 мільйонів гривень, однак вони не конфісковуються.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"