ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Що таке бастіони Hesco, які так і не отримав Маріуполь (ФОТО)

Міністерство внутрішніх справ протягом двох місяців не змогло укласти договір з американським виробником фортифікаційних споруд Hesco Bastion Inc, який прислав бастіони для оборони Маріуполя на замовлення відомства
Depo.
21 квітня 2015 16:44
ФОТО: depo.ua
Що таке бастіони Hesco, які так і не отримав Маріуполь (ФОТО)
Що таке бастіони Hesco, які так і не отримав Маріуполь (ФОТО)

Hesco bastion - це сучасна бар'єрна конструкція, яка використовується як для боротьби з повенями у якості тимчасової чи напівстаціонарної дамби, а також як і військове фортифікаційне укріплення - як бар'єр проти вибухів або стрілецької зброї.

Розробила бар'єр Hesco однойменна британська компанія Hesco в кінці 1980 року. Конструкція виготовлена з дротяного контейнера із сітки та універсального стандартного авіаційного полотняного мішка-контейнера для перевезення вантажів авіацією. Використовувався дуже активно під час військових операцій в Іраку та Афганістані.

Спочатку розроблений бар'єр використовувася за призначенням - на складних ділянках ґрунту та болотах для боротьби з ерозією та з повенями. Однак дуже швидко, починаючи з 1990 року, Hesco bastion став популярним у військовій сфері безпеки. 

Сьогодні представник американської компанії HESCO Bastion в Україні Ігор Стокоз повідомив, що 11 контейнерів (3.6 км) з бастіонами RAID 7H, які два місяці тримали в порту для Нацгвардії, вчора попливли до Саудівської Аравії через те, що МВС так і не уклало договір на їх придбання.

 

 

 

Нагадаємо, в лютому цього року у Нових Петрівцях американська компанія "Hesco" презентувала захисний модуль, який можна використовувати у зоні проведення АТО для укриття особового складу від ворожого вогню та осколків.

 

Hesco Bastion Inc є постачальником фортифікаційних споруд для міноборони США, Великої Британії, сил НАТО і ООН.