ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як ватажки бойовиків зливають Росію в соцмережах (ФОТОФАКТ)

Ватажки бойовиків "ЛНР" та "ДНР" після вбивства Мозгового опасаються також стати жертвами чистки, та не приховують те, що їх підтримує Росія та публікують в соцмережах фотографії та факти, що це підтверджують
Depo.
25 травня 2015 18:13
ФОТО: depo.ua
Як ватажки бойовиків зливають Росію в соцмережах (ФОТОФАКТ)
Як ватажки бойовиків зливають Росію в соцмережах (ФОТОФАКТ)

Про це дізналися волонтери Infоrm Napalm та опублікували розслідування на своєму сайті, повідомляє Донбас.depo.ua.

-На фото зліва ми бачимо російський 7,62-мм кулемет ПКП "Печеніг", розроблений на основі ПКМ. Перебуває на озброєнні російської армії, в Україні ніколи не поставлявся і не перебував на озброєнні.

На фото праворуч - крупнокаліберний російський кулемет "Корд" з стрічковим харчуванням під патрон 12,7 × 108 мм.

Нагадаємо, що кулемет "Корд" був створений в 90-х роках як заміна кулемета НСВ ("Скеля"), виробництво якого після розпаду СРСР виявилося частково за межами Росії. Розроблено на Ковровському заводі ім. Дегтярьова (ЗИД).

На даний момент налагоджено серійне виробництво, кулемет офіційно прийнятий на озброєння Збройних сил Росії з 1998 року. Активно використовувався російською армією під час Другої чеченської кампанії, а також під час збройного конфлікту з Грузією (2008 рік).

Розмістити подвійне доказ як мінімум поставки російської зброї і як максимум - безпосередньої участі російських військ у війні на Донбасі в одному пості популярної у бойовиків і сепаратистів групи в соцмережі - це просто плювок в обличчя міністрові закордонних справ Росії Сергію Лаврову і всієї тієї пропагандистської тусовці, яка заявляє, що РФ не є стороною конфлікту.

Але для більшої переконливості представимо ще один доказ - "чемодан радистки Кет".


10 травня 2015 було опубліковано відео з навчальними маневрами так званого мотострілецького батальйону армії ДНР "Вікінги", які активно наслідують 5-ї танкової дивізії СС "Вікінг" (нім. 5. SS-Panzer-Division "Wiking"), з тією лише різницею, що озброєння у них не німецьке, а російське. Зате ідеологія нового російсько-арійського місіонерства присутній в тому ж обсязі.

Отже, на самому відео з "навчань батальйону ДНР" відображений виключно російський командно-штабний автомобіль на базі шасі КамАЗ з розгорнутою антеною.