ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Дружківські депутати зухвало спілкуються та зневажають Конституцію (ВІДЕО)

Засідання комісії було зірвано появою журналіста
Depo.
18 грудня 2015 21:12
ФОТО: depo.ua

У Дружківці активісти продовжують інспектувати роботу комісій міськради - прийшли перевірити  комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, повідомляє група "Сильні громади Донеччини" у Фейсбуці, передає Depo.Донбас.

В одного з депутатів поява на засіданні журналістів викликала знервовану реакцію, після чого депутати закрили засідання комісії і розійшлися. 

Зухвало поводився депутат міськради від Опоблоку Дмитро Ковилін, який на засіданні ображав присутніх активістів, журналістів і депутатів, зневажливо відгукувався про Конституцію України.

"Хто ти такий? Ось воно поприходило! Все, вільний" - лише деякі з його висловлювань.

На аргументи, що проводити зйомку в засіданнях органів влади дозволяє Конституція, Ковилін відповів:" Навіщо мені твоя Конституція, якщо у нас регламент є ".

Вчора подібну реакцію викликала поява громадськості на засіданні бюджетної комісії - після їх появи засідання перенесли. У підсумку зібралися сьогодні о 14:00. Депутата від "Батьківщини" Тетяну Бухаркову, яка голосувала проти перенесення, сповістили про збір всього за 15 хвю до початку. На її питання: "А в 14:00 ви не могли повідомити?" начальник оргвідділу Тетяна Сигора, посміхаючись, повідомила, що могла б.

Ще одного опозиційного до керівництва міста депутата, Віктора Баштового (Радикальна партія), і зовсім не запросили на засідання земельної комісії, яке відбулося вчора в 16:00.

Більше про події на Донбасі читайте на Depo.Донбас.