Як діяти, якщо вашу вулицю перейменували

В умовах війни топоніміка перестала бути питанням тільки гуманітарної політики

Згідно Закону "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки", органи місцевого самоврядування зобов'язані до 21 листопада 2015 прийняти рішення про перейменування вулиць, провулків, площ, скверів, парків.

Про те як діяти, якщо вашу вулицю перейменували розповів юрист-спеціаліст виконавчого комітету Попаснянської міської ради Віталій Коваленко, передає Depo.Донбас з посиланням на "Попасна ньюз".

"Негайно міняти документи після зміни назви вулиці, провулка, площі тощо, жителям не потрібно. Цим тільки лякають, необізнаних. Документи, що засвідчують право власності залишаються в силі.

При здійсненні продажу ці документи будуть замінюватися за загальною процедурою. Що стосується реєстрації місця проживання - "прописки", то взагалі не передбачено обов'язково змінювати "штамп" у паспорті у зв'язку зі зміною назви вулиці. Нова назва вулиці може з'явитися в паспорті, коли людина змінила прізвище і тому йде міняти документи, або ж купила квартиру на тій же вулиці і потрібно змінювати місце реєстрації.

Юридичні особи так само змінюють дані про назву вулиці в загальному порядку при внесенні змін, пов'язаних зі зміною складу своїх учасників (засновників, власників), структури управління тощо.

Єдине, на що потрібні кошти після перейменування вулиці - це таблички з назвами і дорожні знаки з покажчиками, які будуть виготовлятися за кошти міського бюджету або за кошти меценатів", - повідомив Коваленко.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme