Вугільна компанія "Краснолиманська" заборгувала 4,5 млн грн на виплату пенсій

За рішенням суду з вугільної компанії "Краснолиманська" стягнули понад 4,5 млн грн заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату пенсій

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, протягом листопада поточного року завдяки вжитим Красноармійською міжрайонною прокуратурою заходам постанову суду виконано на суму 1 350 тис. грн, передає Depo.Донбас.
 
Встановлено, що державне підприємство систематично не сплачувало вказані обов’язкові платежі, в результаті чого утворилась заборгованість у сумі понад 7 млн грн.
 
Нагадаємо, раніше за сприяння прокуратури Управлінню Пенсійного фонду України вже сплачено понад 3 мільйони гривень боргу.

Як повідомляв Depo.Донбас, 16 жовтня генеральний директор вугільної компанії "Краснолиманська" Костянтин Кисельов був затриманий співробітниками держбезпеки.

Заступника генерального директора шахти "Краснолиманська" Євгена Костенникова співробітники держбезпеки заарештували 27 жовтня.

Кисельов та Костенников звинувачуються у привласненні та розтраті держмайна та зловживанні владою та службовим становищем.

Нагадаємо, Новим директором шахти "Краснолиманська" призначили  Олександра Дубовика - довірену особу екс-президента Віктора Януковича.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас