ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтерка розповіла, як Мінсоцполітики "жалібно мекало" про вирішення проблем переселенців

Мінрегіонбуд планує будувати наметові містечка. Наметові містечка! Чому не землянки?
Depo.
19 червня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua

Міністерство соціальної політики, ГО "Бусел" и "КримSOS" жалібно мекали про те, як "ось-ось прямо зараз почнуть працювати", щоб вирішити проблеми переселенців. 

Про це розповіли очевидці зустрічі, а одна з них волонтерка Леся Литвинова поділилася у Фейсбуці враженями, передає Донбас.depo.ua.

"Як у них багато прекрасних ініціатив. Як у них з'явилося бачення ситуації. Через рік від початку війни! У них з'явилося бачення ситуації! Мінрегіонбуд планує будувати наметові містечка. Наметові містечка! Чому не землянки? З благодійного фонду імені Мінсоцбула надана допомога 2,5 тисячам переселенців. З півтора мільйонів. Це менше одного відсотка. Одного відсотка! За рік роботи!" - обурена Литвинова.
Вона зазначила, що чиновники "стурбовані питанням перереєстрації півтора мільйонів переселенців і скаржаться на тяжку працю".

"На жодне питання по конкретиці так і не відповіли. Через годину у нас здали нерви. Відчуття совка в гіршому розумінні слова. І відчай від того, що це відбувається насправді. І дзвін у вухах. І сигарети одна за одною. І нічого крім матів", - написала Литвинова.

"Я розумію, що ситі личка чиновників призабули для чого вони сидять у своїх кріслах. Що депутати знову пішли в паралельну реальність. Що іржавий механізм перемелює те добре, що в нього потрапляє. І що я таки не доживу в цій країні до моменту, коли зможу пишатися не людьми, а державою. Мені соромно. Я не розумію чому не соромно їм " , - зауважила вона.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, за даними ДержЧС на 17 червня з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО до інших регіонів України переселено 883 тис. 150 осіб. 

За даними ОБСЄ усього переселенців Донбасу нараховується більше мільйона.

Мітки: #