Волонтерка розповіла, як Мінсоцполітики "жалібно мекало" про вирішення проблем переселенців

Мінрегіонбуд планує будувати наметові містечка. Наметові містечка! Чому не землянки?
Depo.
19 червня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua

Міністерство соціальної політики, ГО "Бусел" и "КримSOS" жалібно мекали про те, як "ось-ось прямо зараз почнуть працювати", щоб вирішити проблеми переселенців. 

Про це розповіли очевидці зустрічі, а одна з них волонтерка Леся Литвинова поділилася у Фейсбуці враженями, передає Донбас.depo.ua.

"Як у них багато прекрасних ініціатив. Як у них з'явилося бачення ситуації. Через рік від початку війни! У них з'явилося бачення ситуації! Мінрегіонбуд планує будувати наметові містечка. Наметові містечка! Чому не землянки? З благодійного фонду імені Мінсоцбула надана допомога 2,5 тисячам переселенців. З півтора мільйонів. Це менше одного відсотка. Одного відсотка! За рік роботи!" - обурена Литвинова.
Вона зазначила, що чиновники "стурбовані питанням перереєстрації півтора мільйонів переселенців і скаржаться на тяжку працю".

"На жодне питання по конкретиці так і не відповіли. Через годину у нас здали нерви. Відчуття совка в гіршому розумінні слова. І відчай від того, що це відбувається насправді. І дзвін у вухах. І сигарети одна за одною. І нічого крім матів", - написала Литвинова.

"Я розумію, що ситі личка чиновників призабули для чого вони сидять у своїх кріслах. Що депутати знову пішли в паралельну реальність. Що іржавий механізм перемелює те добре, що в нього потрапляє. І що я таки не доживу в цій країні до моменту, коли зможу пишатися не людьми, а державою. Мені соромно. Я не розумію чому не соромно їм " , - зауважила вона.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, за даними ДержЧС на 17 червня з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО до інших регіонів України переселено 883 тис. 150 осіб. 

За даними ОБСЄ усього переселенців Донбасу нараховується більше мільйона.

Мітки: #