Волонтер відповіла Полтораку, який хвалиться повним забезпеченням ЗСУ

Волонтер Діана Макарова прокоментувала інтерв'ю міністра оборони Степана Полторака, який стверджує, що ЗСУ забезпечені усім необхідним, а волонтери вже не потрібні

Макарова відповіла Полтораку у блозі на сайті "ЦензорНЕТ", передає Depo.Донбас.

Вона зазначила, що Полторак хвалився в інтерв'ю Мирославі Гонгадзе, що українська армія забезпечена усім необхідним.

"Шановний Степане Тимофійовичу. Тепер я хотіла б вас розчарувати, якщо ви дійсно вірите у те, що ви відповіли Мирославі", - написала Макарова.

Вона зазначила, що Міноборони не спромоглося досі налагодити поставку вологих серветок бійцям, їх з 2014 року возять волонтери. Також немає розробок взуття для жінок-військових.

"Ну, та нічого, волонтери додадуть до коробок з вологими серветками ще кілька коробок берців для жінок – якось та справляться. Щоправда, берці 35 або 47 розмірів армія навряд чи видасть, а ми знаємо випадки і берців 50 розміру, і 53, і навіть 57 – ну, та нічого, додамо ще коробку з нестандартними розмірами, якось вивеземо, не звикати", - зазначила Макарова.

Також вона перерахувала, чим ще волонтери забезпечують ЗСУ: генератори, бензопилки, лопати, ломи, кирки, сокири, болгарки, дрелі, меблеві степлери, цвяхи, кабель, плівка для бліндажів, камери, ноутбуки, планшети, надчутливі камери та приціли, біноклі, автозапчастини, паливо.

"Не варто було вам, Степане Тимофієвичу, протиставляти себе волонтерам. Але якщо вже ви це зробили – давайте розбиратись. Хто з нас збрехав? Ви чи ми, волонтери? Ви чи фронт, який дає нам заявки?" - додала Макарова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас