ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волкер розповів, які докази мають США щодо "іхтамнєтів" на Донбасі

Представник Держдепу США у справах України Курт Волкер розповів, які докази мають США щодо присутності російських регулярних військ на Донбасі

Depo.
24 вересня 2018 21:54
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Ехо Москви", передає Depo.Донбас.

"Що б я не сказав, мені відразу заперечить хтось, кому не подобаються ті чи інші цифри, але дозвольте мені зазначити, що ми дуже ретельно вивчили це питання. У нас є дуже добра інформація про командирів, ланцюжок командування, типи військ, їх фінансування, чисельність військовослужбовців регулярної російської армії, чисельність спеціалізованих підрозділів, а більшу частину сил складають контрактники", - заявив Волкер.

Він додав, що США бувало діяли таким самим чином під час своїх військових операцій, проте більшу частину сил складають контрактники, фінансування яких здійснює саме РФ.

"Я буду дуже відвертим: США діяли таким же чином в інших місцях, де ми використовували підрядників як доповнення до військових операцій США, і в цьому випадку склалася така ж ситуація. Здійснюється безпосереднє російське командування і управління через ланцюжок командування, що включає регулярні війська, регулярних офіцерів, але більшу частину сил складають контрактники, яким платить Росія", - підкреслив Волкер.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook