Вкладники банків зареєстрованих в ОРДЛО отримають відшкодування

Вкладникам банків, зареєстрованих на окупованих територіях виплатять відшкодування, оскільки вступає в силу відповідний документ Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє "Ліга.Закон".

З 25 січня діє Положення про порядок здійснення процедури ліквідації банків, зареєстрованих на тимчасово окупованій території України, затверджене рішенням Фонду гарантування № 2080.

Дія Положення поширюється на банки, в яких введена процедура ліквідації та за відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань місцезнаходження банку як юрособи зареєстровано на тимчасово окупована територія (Крим і непідконтрольні території Донецької та Луганської областей).

При неможливості здійснення процедури ліквідації банку відповідно до Закону "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" Фонд здійснює ліквідацію шляхом накопичення ліквідаційної маси.

Відшкодування вкладникам банку Фонд виплачує зі своїх коштів відповідно до сформованого переліку вкладників для здійснення виплат гарантованої суми відшкодування.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"