Ватажки "Л-ДНР" Зеленському: Україна не отримає контроль над кордоном

Ватажки "ЛНР" і "ДНР" Леонід Пасічник і Денис Пушилін звернулися до президента України Володимира Зеленського і заявили, що Україна не отримає контроль над кордоном з Росією

Ватажки "Л-ДНР" Зеленському: Україна не…

Про це йдеться в їхній спільній заяві, передає Depo.Донбас.

Ватажки інтерпретують підписання "формули Штайнмайера" таким чином, що Україна "визнає особливе право народу Донбасу на самостійне визначення своєї долі".

"Ми самі будемо вирішувати, якою мовою говорити, якою буде наша економіка, як буде формуватися наша судова система, як буде захищати наших громадян наша народна міліція і як ми будемо інтегруватися з Росією. Це наша справа, наша мета. І ми будемо продовжувати переговори в Мінську, щоб в кінцевому підсумку прийти до повного самоврядуванню і самовизначення. І закликаємо пана Зеленського не диктували нам умови. Коли він говорить, що вибори на Донбасі пройдуть тільки після того, як Україна отримає контроль над кордоном, він не розуміє, що не йому вирішувати, коли у нас пройдуть вибори, а нам. Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 1 жовтня, українська делегація на черговому засіданні контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України підписала "формулу Штайнмайєра".

Спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік повідомив, що тристороння контактна група по Україні (ТКГ) в Мінську закріпила "формулу Штайнмайєра" листами, а не єдиним документом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook