В Україні вперше заочно засудили зрадника-міліціонера: дали 9 років, а він у "ДНР"

Слов'янський міськрайонний суд заочно засудив колишнього міліціонера на 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна за участь у терористичній організації

Як повідомляє прокуратура Донецької області, у квітні 2014 року, коли місто Горлівка було захоплено "ДНР", 36-річний заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції порушив присягу працівника органів внутрішніх справ України і перейшов на бік бойовиків.

"Маючи звання капітана міліції, чоловік почав працювати в так званій "поліції МВС ДНР" на посаді начальника так званого "Центрально-Міського районного відділу кримінальної поліції міста Горлівки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що колишній міліціонер-зрадник досі продовжує керувати псевдополіціей, проводить слідчі та розшукові дії, тобто бере активну участь у терористичній організації "ДНР".

Нагадаємо, 30 січня президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про невідворотність покарання осіб, які переховуються на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції", згідно з яким суд може приймати обвинувальний вирок заочно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #суд