В Україні нарахували зниклими без вести лизько 800 людей

В Україні зникли без вести лизько 800 людей. Серед них взяли в руки зброю, і мирних приблизно половина на половину

Як передає Depo.Донбас, про це повідомив фахівець відділу по захисту цивільного населення Маріупольської субделегаціі МКЧХ Іван Лафазан.

Більше 90% з усіх зниклих - чоловіки у віці 40 років. "Паралельно з пошуком людей ми підтримуємо сім'ї, так як розуміємо, що чоловіки такого віку могли бути годувальниками в сім'ї. У разі необхідності надається психологічна підтримка сім'ям, а також ми проводимо зустрічі для таких сімей, щоб не відчували себе самотніми і могли поспілкуватися, - зазначив Лафазан.

Серед зниклих без вести людей, які взяли в руки зброю, і мирних приблизно половина на половину.

Місія працює і на непідконтрольною Україні території, таким чином, може отримувати інформацію з різних джерел.

У Маріупольській субделегаціі зареєстровано зараз 36 кейсів про зниклих без вести і 19 сімей отримують матеріальну підтримку.

Влітку 2017 Театральному сквері була проведена фотовиставка, на якій МКЧХ представив фотографії сімей, члени яких пропали без вісті.

Як поділився Іван Лафазан, інформації про те, чи знайшлися за цей час люди, яких шукалися зафіксовані на фото родичі, він не володіє. Але цього літа 2018 все ж відбулося возз'єднання однієї сім'ї. Чоловік був виявлений в Донецьку. Зараз знаходиться в Маріуполі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook