В Україні офіційно вже більше 33 тис. дітей, що постраждали від війни

В Україні понад 33 тисяч дітей отримали статус постраждалих в результаті військових дій і конфліктів

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Остров", про це повідомив заступник директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Володимир Вовк на прес-конференції в Києві.

"На сьогодні такий статус є у 33 175 дітей. З них 87 - у результаті поранень, контузії та каліцтва, одна дитина - в результаті фізичного та сексуального насильства. Всі інші діти - в результаті психологічного насильства. Не надали такий статус і офіційно відмовили 340 дітям ", - повідомив він.

За словами Вовка, цей статус нині дає "перспективу можливостей держави почати серйозну фінансову роботу з надання гарантій, пільг та інших преференцій цим дітям".

Він також зазначив, що необхідний комплексний закон про підтримку дітей, які постраждали в результаті військових дій і конфліктів.

Нагадаємо, в квітні 2018 року уряд затвердив Порядок надання статусу дитини, яка постраждала в результаті військових дій і збройних конфліктів.

Право на отримання статусу має дитина, який в результаті військових дій і збройних конфліктів: отримав поранення, контузії, каліцтва; піддався фізичному, сексуальному, психологічному насильству; був викрадений або незаконно вивезений за межі України; притягувався примусово до участі в діях воєнізованих або збройних формувань, утворення яких не передбачено законом; незаконно утримувався, в тому числі в полоні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook