В "Опоблоку" кажуть, що не збираються вибачатися перед ватажком "ДНР"

У партії "Опозиційний блок" заявили, що не збираються вибачатися перед ватажком "ДНР" Олександром Захарченко для участі на місцевих виборах в деяких регіонах Донбасу

На думку народного депутата Вадима Рабиновича, визначати те, хто саме буде брати участь у місцевих виборах на окупованій території будуть українські політичні сили, передає Depo.Донбас.

"Я думаю що ніхто не повинен визначати в Україні, кого пустять, кого не пустять. Ми самі будемо визначати", - сказав він в інтерв'ю "Громадському ТБ Донбасу".

Його колега по фракції Олексій Білий вважає, що  Захарченко повинен задуматися про кримінальну відповідальність, яку він понесе за ведення бойових дій, спрямованих проти територіальної цілісності України.

"Нехай пан Захарченко думає собі, як він буде нести відповідальність за те, що гинули люди, мирні в тому числі. Йому про це треба думати", - заявив депутат.

При цьому він зазначив, що висловлює власне ставлення, а позицією "Опозиційного блоку" в даній ситуації не має.

Нагадаємо, Захарченко заявив, що українська партія "Опозиційний блок" зможе увійти до політичне поле "ДНР" і взяти участь у місцевих виборах, але за однієї умови, якщо вона вибачиться та зречеться від України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас