В "Л-ДНР" визнали, що закривають шахти і звільняють 28,4 тис. працівників

На окупованому Донбасі визнали, що мають намір закрити нерентабельні шахти і звільнити  28,4 тис. працівників

В "Л-ДНР" визнали, що закривають шахти і…

Про це йдеться у дослідженні розвитку вугільної промисловості Донбасу в сучасних умовах господарювання, яке опубліковано на одному з сайтів "Л-ДНР".

У документі зазначається, що у 2014 році на шахтах в "Л-ДНР" працювало 112,5 тис. чоловік (64,4 тис. і 48,1тис.  відповідно)

"У зв'язку з планованою ліквідацією (закриттям) вугледобувних підприємств підлягає звільненню 28,4 тис. чол., в тому числі в "ДНР" - 20,8 тис. чол., в "ЛНР" -7,6 тис. чол. Це висококваліфіковані спеціалісти і робітники", - йдеться у дослідженні.

У ньому також підкреслюють, що до 2014 року вугільні підприємства Донбасу дотувалися з бюджету України, також в Україні діяв мораторій на визнання вуглевидобувних підприємств банкрутами, а після окупації дотації припинилися.

"З 2015 дотації були скасовані, капіталовкладення скоротилися, тому альтернатива закриттю шахт зникла", - зазначається у дослідженні.

Також зазначається, щостаном на 2014 рік на території, яка зараз підконтрольна "ЛНР" і "ДНР", працювали 157 шахт, з них рентабельними вважалися 37 одиниць, в т.ч. 17 - на території "ДНР" і 20 в "ЛНР".

"Вже в 2016 році з 19 шахт в "ЛНР" 17 шахт працювали в режимі видобутку вугілля, дві шахти в режимі життєзабезпечення. За оцінкою "мінвугілля" ДНР" на їх території працює 18 шахт, а 22 намічені до ліквідації", - йдеться у дослідженні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"