В генпрокуратурі розповіли про російського розвідника, що керував катівнею в Сніжному
В Офісі генпрокурора України розповіли про російського кадрового військового, який особисто катував полонених бійців ЗСУ в катівні бойовиків на Донеччині
- Донбас
-
5 серпня 2021 12:38
Кадровий офіцер розвідки РФ з липня по серпень 2014 року керував в'язницею терористів "ДНР", яку облаштували в окупованому Сніжному.
"Він особисто жорстоко поводився з військовослужбовцями Збройних Сил України, які були захоплені у полон в ході бойових дій. Підозрюваний застосовував тортури шляхом нанесення ударів руками і ногами, а також вчиняв імітації позасудових розстрілів полонених українських воїнів з метою їх деморалізації та отримання відомостей військового характеру", - повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Офіс генпрокурора.
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора кадровому військовому Збройних Сил Російської Федерації повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Раніше повідомлялося, що бойовика "ДНР", який знущався і катував людей у в'язниці окупованого Донецька "Ізоляції", ідентифікували і заочно судитимуть.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО