ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Донецьку мітингуючі публічно звинуватили бойовиків у мародерстві

У Донецьку ватажки "ДНР" пішли на діалог з мітингувальниками, які з ранку осаджують будівлю окупованої обласної адміністрації
Depo.
15 червня 2015 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це пише  Сегодня.ua, повідомляє Донбас.depo.ua

"Переважна частина присутніх городян проживає в селищі шахти "Жовтневої" і постійно переживає інтенсивні обстріли. Як розповідають учасники пікету, в будівлю  ОДА запросили ініціативну групу, яка передала вимоги присутніх. В одній зі своїх вимог мітингувальники попросили ватажків "ДНР" припинити бойові дії, розібратися з питаннями комунальної сфери - налагодити водопостачання житлового району, а також підвозити продукти харчування", - пише видання.

Примітно, що частина присутніх виступила з вимогою до окупаційної влади, щоб ті переселили їх з району бойових дій. Причому деякі жителі "Жовтневого" не згодні переїжджати до гуртожитків і комуналок, а вимагають переселення в квартири в центральних районах, які не обстрілюються. Також присутні були обурені величезними масштабами мародерства. Городяни заявили, під час бойових дій багато будинків були розграбовані саме бойовиками "ДНР".

Як повідомляв Донбас.depo.ua, жителі окупованого Донецька вийшли на масовий мітинг.

Більше новин з окупованого Донецька читайте на Донбас.depo.ua.