Українського воїна, який захищав Іловайськ та загинув у полоні, вдруге перепоховали (ФОТО)

У місті Кам'янське на Дніпропетровщині відбулося перепоховання останків Володимира Шевченка (позивний "Шева"), головного сержанта 39-го окремого мотопіхотного батальйону "Дніпро-2", який загинув 24 серпня 2014 року поблизу Іловайська

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє видання "Наш репортер".

"23 серпня 2014 року підрозділу стало відомо, що в їхньому напрямку з Росії рухається мотоколона, проте бійці отримали наказ окопатися. 24 серпня Володимир Шевченко загинув у бою на блокпосту № 4 поблизу села Новодвірське під час наступу російських збройних формувань при боях за Іловайськ. Тоді разом із ним загинули Юрій Сагайдак і Володимир Яровий2, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Володимир Шевченко був похований неподалік від блокпоста разом із Юрієм Сагайдаком і Володимиром Яровим. Тіла були ексгумовані Місією "Ексгумація-200" ( "Чорний тюльпан") 11 червня 2015.

Також у ЗМІ повідомлялося, що Володимир Шевченко разом із Володимиром Яровим потрапив у полон. Спочатку бійці виходили на зв'язок і розповідали про свій полон, потім зв'язок обірвався. Були вбиті в полоні. Їх знайшли і переправили в Дніпро українські волонтери. Тіла загиблих були без голів і в зимовому одязі. Ідентифіковано експертизою ДНК у серпні 2015 року.

Військовослужбовця перепоховали на Батьківщині на Романківському кладовищі Кам'янського за проханням дружини.

Українського воїна Володимира Шевченка, який загинув під Іловайськ у 2014 році, перепоховали в Камянському 01
Українського воїна Володимира Шевченка, який загинув під Іловайськ у 2014 році, перепоховали в Камянському 02
Українського воїна Володимира Шевченка, який загинув під Іловайськ у 2014 році, перепоховали в Камянському 03

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ЗСУ