Україна обігнала Пакістан і Сирію за кількістю підривів населення на мінах
За оцінками гуманітарної організації Halo Trust від початку війни в 2014 році на Сході України, від наземних мін постраждали до 1796 жертв, з них 238 цивільних загинули і ще 491 людина отримала поранення
- Донбас
-
22 листопада 2017 18:02
Як передає Depo.Донбас з посиланням на Цензор.НЕТ, про це пише The Washington Post.
Повідомляється, що кількість постраждалих від мін та боєприпасів на Донбасі зростає і ця тенденція, ймовірно, буде зберігатися в міру того, як переселенці повертаються в колись покинуті домівки.
"Обидві сторони встановили наземні міни, позбавляючи людей можливості використовувати землю для ведення сільського господарства і випасу худоби, а також наражаючи на небезпеку тих, хто збирає дрова. Місцева економіка перебуває в стагнації, пошкоджена інфраструктура не відновлюється, робота спостерігачів за дотриманням перемир'я заблокована", - йдеться в статті.
Зазначається, що заступник голови гуманітарних місій ООН Урсула Мюллер повідомила, що Східна Україна стає однією з найбільш замінованих областей в світі.
Повідомляється, що у її доповіді щодо застосування протівотранспортних мін, опублікованому цього року коаліцією гуманітарних організацій, повідомляється, що за останні два роки в Україні зафіксовано найбільше число інцидентів, пов'язаних з цим видом мін, і найбільше число жертв в світі.
"У 2016 році на сході України зафіксована 101 жертву протівотранспортних мін, що складає майже чверть від світової кількості постраждалих від цього виду озброєння. Для розчищення території ДСНС України постійно залучає саперів. Однак критики стверджують, що зусилля держави є символічними: обладнання застаріло, а нібито розмінували області ще не розчищені і не позначені належним чином", - йдеться у доповіді.
Крім того, зазначається, що відсутність центральної бази даних, робить процес збору інформації про замінованих ділянках дорогим, неефективним і трудомістким.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:11 За час війни Росія знищила і пошкодила понад 2 300 медзакладів
- 09:02 Впродовж минулої доби рашисти 196 разів штурмували позиції ЗСУ
- 08:18Росіяни скинули КАБ на багатоповерхівку у Костянтинівці, 12 людей поранені
- 09:58Слов'янськ вранці атакували 10 дронами
- 19:20 Рашисти знову розстріляли беззбройних захисників України: Деталі від прокуратури
- 15:04Кличко передав від столичної громади велику партію дронів 72 бригаді на найгарячіший напрямок на Донбасі ФОТО
- 11:30На Донеччині за добу росіяни поранили 10 цивільних
- 13:31За одну добу рашисти на Донеччині пошкодили майже сотню цивільних об’єктів, трьох людей убили, ще двох поранили
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 09:28 Рашисти збільшили кількість штурмів на фронті
- 09:39Окупанти атакували вночі Україну майже двома сотнями дронів
- 09:18 Рашисти посилили наступальну активність на фронті
- 20:55На Донеччині змінили терміни комендантської години
- 20:26 Держдеп США дозволив продавати зброю Україні
- 13:56Які ігрові набори популярні серед дітей у 2025 році: підказка батькам Актуально
- 11:17Окупанти намагаються вийти на адмінкордон Дніпропетровщини, — Сирський
- 22:40 На фронті сьогодні відбулося 125 бойових зіткнень: Які напрямки найгарячіші
- 11:56Ворог вдарив з авіації по Донеччині: Є загиблі та поранені ФОТО
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні