Україну зобов'язали виплатити 1 млн грн родині з Широкіного за смерть члена сім'ї під час бою
Жовтневий районний суд Маріуполя задовольнив позов родини із Широкиного про відшкодування моральної шкоди в розмірі 1 млн грн через смерть члена сім'ї під час боїв за село
- Донбас
-
14 листопада 2019 09:41

Як повідомляє Східноукраїнський центр громадських ініціатив, рішення суду щодо позову двох колишніх мешканців Широкиного до держави Україна про відшкодування моральної шкоди через смерть члена сім’ї ухвалене 15 жовтня, передає Depo.Донбас.
"Відшкодувати […]* за рахунок коштів Державного бюджету України моральну шкоду, внаслідок загибелі чоловіка – […] в розмірі 500 000 гривень шляхом стягнення з Державної казначейської служби України. Відшкодувати […] за рахунок коштів Державного бюджету України моральну шкоду, внаслідок загибелі батька – […], в розмірі 500 000 гривень шляхом стягнення з Державної казначейської служби України", - йдеться в рішенні суду.
Чоловік загинув 15 лютого 2015 року в Широкине внаслідок кульового поранення. В цей час в селі велися активні бойові дії. Тіло чоловіка знайшли в подвір’ї його дому.
Нагадаємо, Європейський суд з прав людини розглянув справу "Штепа проти України" і зобов'язав Україну виплатити екс-меру Слов'янська Неллі Штепі 2600 євро за моральну шкоду та 1000 євро компенсації.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:00 Україна на карантині до 28 лютого: Що відбувається (ХРОНІКА)
- 22:33Як в "ДНР" заманюють бойовиків на "службу"
- 21:48У МЗС обурені через передачу полонених з ОРДЛО не Україні, а Медведчуку
- 21:26 Голова ОБСЄ Лінде на власні очі побачила КПВВ в Золотому ФОТО
- 20:53ТКГ: Росія та Медведчук намагаються використати полонених
- 20:43 Кабмін домовився з мерами міст про нові тарифи на тепло та гарячу воду
- 19:47В ОРДЛО назвали імена своїх "громадських радників" у ТКГ
- 19:29Хабар за перемогу в тендерах: на Луганщині викрито службовця СІЗО ФОТО
- 19:01Поява "громадських радників" від ОРДЛО у ТКГ — це спроба перетворити переговори на базар, — Кравчук
- 18:23У Сіверськодонецьку затримали наркоторговця при збуті майже кілограма канабісу ФОТО
- 18:00На КПВВ "Станиця" зранку "ліг" сайт СБУ: Близько 30 людей чекали в черзі
- 17:39 Зведення штабу ООС: Впродовж дня на Донбасі зберігалась тиша
- 17:20В ООС на позиціях бойовиків виявили заборонену російську зброю ФОТО
- 17:04 В Україну йде потепління вище 10 градусів (КАРТА)
- 17:01У Донецьку метзавод визнали нерентабельним, зарплатні борги видаватимуть півроку
- 16:28В "ДНР" продають "Ламборгіні" за 170 тис. доларів ФОТО
- 16:19 Україна сьогодні-завтра очікує на повернення 9 полонених з "ЛНР" і "ДНР"
- 16:15МОЗ домовляється з індійським виробником про закупілю ще однієї COVID-вакцини
- 15:49Німеччина передасть України 36 млн євро на відновлення інфраструктури Донбасу