У Слов'янську СБУ взялася за заступника мера, який у 2014 ухвалив рішення про "референдум" "ДНР"
У Слов'янську співробітники СБУ прийшли у міськраду оголошувати підозру заступнику міського голови Віктору Воропаєву
- Донбас
-
26 листопада 2019 11:55

Це відбувається у кабінеті чиновника, передає Depo.Донбас з посиланням на "Славянские ведомости".
Підозра пред’являється по ч.1 та 2 ст. 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність України) та ч.1. ст258-3 ККУ (створення терористичної групи чи терористичної організації).
Як вдалося з’ясувати, підозра оголошується в зв'язку з тим, що 28 квітня 2014 року під час окупації Слов'янська Воропаєв був головою на сесії Слов'янської міської ради, на якій було прийнято рішення про проведення так званого "референдуму" за "незалежність ДНР".
Крім того, під головуванням Воропаєва депутати прийняли рішення про призначення лідера бандформувань В'ячеслава Пономарьова головою виконавчого комітету. Наступним рішенням сесії були легалізовані бойовики під виглядом так званої "народної дружини".
Слід зазначити, що на момент прийняття рішення про легалізацію бойовиків як "народних дружинників" вже відбувся перший бій на трасі Київ-Довжанський, де загинув співробітник "Альфи" СБУ, а також вже були по-звірячому закатовані Володимир Рибак і Юрій Поправко. До моменту, коли депутати під головуванням Воропаєва ухвалювали незаконні рішення, у Слов'янську вже була військова техніка, яку бандформування захопили в Краматорську 15 квітня 2014 року.
Зауважимо, якщо вина Воропаєва буде доведена, то не виключено, що така ж доля спіткає всіх 42-х депутатів 6 скликання Слов'янської міськради, які на той час голосували за прийняття незаконних рішень. Всі вони мали уявлення про те, що відбувалося в місті.
Нагадаємо, Воропаєва призначено заступником мера Вадима Ляха у 2016 році. Воропаєв займається питаннями соціального захисту населення, служби у справах дітей та центр у справах сім'ї дітей та молоді.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:59 DeepState: окупанти захопили село на Лиманському напрямку
- 14:44 Росія порушила проголошене “великоднє перемир’я” щонайменше 26 разів, - Зеленський
- 09:22 Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 127 бойових зіткнень
- 23:51Не бачилися три довгих роки: З російського полону повернулися мама й син, які разом виходили з "Азовсталі"
- 21:31росіяни вгатили по Костянтинівці: поранено людину, ще двоє під завалами
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 10:27 Розпочалася 1 151 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок