У Слов'янську купили 10 службових квартир для переселенців, які надаватимуть на рік
У Слов`янську міська влада купила 10 двокімнатних квартир для переселенців, причому квартири службові, надаватимуть їх на рік. Орендну плату не братимуть
- Донбас
-
15 січня 2020 11:00
З державного та обласного бюджетів витратили близько трьох мільйонів гривень на покупку квартир, передає Depo.Донбас з посиланням на UA: Донбас.
У міській владі кажуть, що заявки на виділення цих квартир буде розглядати комиссія з розподілу житла для ВПЛ.
"Ми будемо розглядати кожен окремий випадок. Це буде бальна система", - розповіла начальник відділу обліку та розподілу житла Анна Стешенко.
"Було б непогано купувати і однокімнатні квартири, тому що є люди похилого віку, самотні, і вони могли б на них претендувати ... Ми плануємо продовжувати роботу в цьому напрямку, сподіваємося, що буде можливість купувати і однокімнатні квартири", - сказав мер міста Вадим Лях.
Нагадаємо, у Маріуполі родина переселенців з Донецька - стара мати Сінклітікія Пінько і дорослий син Олександр Пінько вимушені жити у грецькому центрі "Меотида" адже не мають можливості орендувати квартиру.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:33 Оточення чи блокування міст немає: Сирський повідомив про поточну ситуацію в Покровську та Мирнограді
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 08:48 Розпочалася 1 347-ма доба війни: ситуація на фронті
- 23:11 Ситуація на фронті: від початку цієї доби відбулося 114 бойових зіткнень
- 22:31 Військові закликають не підігрувати російським пропагандистам, повторюючи їхні заяви щодо Покровська
- 20:20Армія рф вдарила по Словʼянську, що на Донеччині, з РСЗВ: є жертви й поранені (ВІДЕО) Відео
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 13:19Противник нарощує активність у районі Покровсько-Мирноградської агломерації, — Сирський
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 22:39 У Генштабі ЗСУ розповіли про активність ворога на різних ділянках фронту
- 21:38На Донеччині у прифронтовій зоні залишається ще 701 дитина
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 22:13 За добу на фронті росіяни провели 135 штурмів
- 21:57 Російські війська зайшли на околиці Мирнограда біля Покровська: йдуть вуличні бої
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 13:15 У Генштабі підтвердили звільнення від росіян н.п. Кучерів Яр та Сухецьке на Донеччині
- 09:34 Сили оборони відбили дві атаки рф у напрямку Антонівського мосту, - Генштаб ЗСУ
- 20:36 DeepState: росіяни просунулася в трьох областях ФОТО
- 16:37 Ліквідовано пів сотні росіян: ЗСУ звільнили село Сухецьке на Донеччині Відео
Сектор

