ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Слов'янську переселенці після зустрічі з Савченко атакували мера (ВІДЕО)

Переселенці, які живуть в Слов'янську, після зустрічі з народним депутатом України Надією Савченко вирішили поспілкуватися з міським головою Вадимом Ляхом
Depo.
6 червня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua

Як повідомляють "Славянские ведомости", меру вони поскаржилися на свої проблеми і виказали претензії, як до місцевої влади, так і влади центральної, передає Depo.Донбас.

Переселенці вважають, що місцева влада теж винна в тому, що існує маса проблем у тимчасово переміщених осіб і пред'явили претензії до Юрія Солода, який пройшов до Ради від Слов'янська. Переселенці вважають, що Солод не з'являється на своєму окрузі і що він нічого не робить, щоб полегшити життя громадянам України, які змушені були покинути свої будинки.

Лях зазначив, що міська влада не може ніяким чином вплинути на прийняття тих чи інших законів, що стосуються переселенців. І всі ці питання - це компетенція ВР.

Наступна зустріч міського голови та переселенців запланована на 8 червня. І серед жінок, які зібралися під міською адміністрацією пролунала пропозиція поставити перед будівлею міської ради намети, щоб влада, нарешті, їх почула і відновила виплату допомоги.

Нагадаємо, 6 червня Савченко приїхала в Слов'янськ та зайшла до мера.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас