У прикордонників розповіли про особливості роботи КПВВ в день виборів

У день виборів всі КПВВ на лінії розмежування працюватимуть у штатному режимі з посиленими заходами безпеки.

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Донецько-Луганське регіональне управління Держприкордонслужби України.

"З метою ефективного реагування на можливі провокації проросійських бойовиків під час виборчого процесу передбачено посилення заходів безпеки в КПВВ, шляхом застосування мобільних підрозділів та кінологічних оглядових груп зі спеціальними службовими собаками, для унеможливлення переміщення через лінію розмежування зброї, вибухівки та засобів терору", - йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що станом на 18 квітня, активна фаза посилення вже розпочалась.

"За рахунок маневру сил і спецзасобів, активізації використання технічних засобів та службових собак ущільнено присутність прикордонних нарядів в межах гуманітарних коридорів, уточнено взаємодію з іншими правоохоронними органами та Збройними Силами України", - повідомляють у відомстві.

Також зазначається, що в день голосування - 21 квітня, прикордонники готові до збільшення пасажиро-транспортного потоку через лінію розмежування.

"Заплановано посилення служби додатковими прикордонними нарядами з перевірки паспортних документів та огляду транспортних засобів. В тому числі передбачено застосування мобільних комплексів прикордонного контролю з додатковими робочими місцями на базі мікроавтобусів в усіх КПВВ", - повідомляють прикордонники.

Зазначається, що мета заходів посилення – не допустити провокацій в КПВВ на лінії розмежування, забезпечити безпекову складову, зокрема запобігти провозу зброї, боєприпасів, вибухівки тощо. А також не допустити осіб, які можуть брати участь у дестабілізаційних заходах на території України в період виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас