У прифронтовій Луганщині благають заборонити продаж алкоголю військовим
ВЦА селища Новотошківка Луганської області звернулася до керівництва обласної ВЦА з пропозиціями про обмеження і заборону продажу алкогольних напоїв у прифронтовій зоні
- Донбас
-
16 вересня 2016 14:14
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова ВЦА Новотошківки Сергій Шакун, передає Depo.Донбас.
"З перших днів роботи наша команда бореться з поширенням і вживанням алкогольних напоїв на передовій. Після того, як один з місцевих підприємців отримав ліцензію на продаж алкоголю, в селищі Новотошківське почалася "дискотека" з учасниками з усієї лінії фронту. Це допекло вже як місцевому населенню, так і солдатам", - написав Шакун.
Вын зазначив, що у зверненнях до влади вказують на неприпустимість продажу спиртного на лінії розмежування.
"І ця проблема гостро стоїть не тільки на нашій території. Ми звернулися до керівництва обласної військово-цивільної адміністрації з пропозиціями про обмеження і заборону продажу алкогольних напоїв у десятикілометровій прифронтовій зоні та про заходи покарання порушників у вигляді штрафів і громадських робіт", - написав Шакун.
Нагадаємо, у квітні 2015 року тодішній голова Луганської обласної ВЦА Генадій Москаль заборонив торгівлю будь-якими спиртними напоями, включаючи пиво, в населених пунктах на лінії розмежування вогню.
Розпорядження вступило у силу з 1 травня і діятиме весь період проведення АТО.
Зокрема, воно стосується населених пунктів трьох районів Луганщини, що розташовані на лінії зіткнення, а саме - Станиці Луганської, Щастя, Кримського, Трьохізбенки, Новотошківки. Всього мова йде про 21 населений пункт.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 13:28Наслідки російських обстрілів Донеччини: Один загиблий і 13 поранених, зокрема дитина (ФОТО) ФОТО
- 08:40 Армія рф на фронті за добу здійснила майже 200 спроб прорватися вперед
- 08:40 У Генштабі ЗСУ показали карти бойових дій і розповіли про ситуацію на фронті (МАПА) ФОТО
- 20:35 На Донеччині через удар російського FPV-дрона загинув французький журналіст ФОТО
- 13:12Продавчиня магазину прифронтового Слов’янська коригувала ворожі удари по лікарнях міста
- 22:45 Доба на фронті: Відбулося 133 бойові зіткнення
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 10:21У ніч на 2 жовтня росіяни атакували Краматорськ дронами. Є значні руйнування
- 22:40 На фронті 125 бойових зіткнень за день: Яка ситуація на різних напрямках
- 21:50Сирський побував на Донеччині і розповів про стан справ на фронті
- 12:37 16 українських міст отримали звання "Місто-Герой"
- 22:22 Бої тривають: Окупанти 137 разів безуспішно намагалися прорвати лінію фронту
- 12:50З самого ранку росіяни атакували Краматорськ безпілотниками ФОТО
- 21:27Феєричний матч "Карпат" із чемпіоном та впевнена хода донеччан – фінішував ще один тур УПЛ
- 10:12Росіяни атакували Краматорськ: Знищено кафе та адмінбудівлю ФОТО
- 09:40 Минулої доби окупанти 173 рази атакували лінію фронту
- 12:26 Медикам вдалося лише за 20 годин евакуювати пораненого воїна з Донеччини у Львів
- 09:19 Ситуація на фронті: що змінилося за добу