ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ЛНР" створять братську могилу з ексгумованих тіл заради дискредитації України, - ЗМІ

У "ЛНР" готують черговий фейк у кращих традиціях російських ЗМІ для дискредитації України
Depo.
17 листопада 2015 15:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на свої джерела, передає Depo.Донбас.

Зокрема, у листі так званого "міністра державної безпеки" Леоніда Пасечника від 14 листопада до "голови ЛНР" Ігоря Плотницького, який позначено грифом "цілком таємно", йдеться про план, згідно з яким "у ряді населених пунктів буде проведено ексгумацію тіл загиблого мирного населення, у подальшому тіла будуть перепоховані на території сільськогосподарських угідь поблизу населеного пункту Сокольники Новоайдарського району Луганської області", - повідомляєть в матеріалі.

На думку авторів матеріалу, це захоронення "буде представлене у ЗМІ, в тому числі в російських "Звезда" та НТВ, як черговий доказ "геноциду" на Донбасі".

При цьому в листі зазначається також, що "керівники вказаних російський телеканалів висловили свою "зацікавленість даною проблематикою" і запевнили "міністра інформаційної політики, друку і масових комунікацій" В'ячеслава Столяренка "в інформаційній підтримці даного заходу".

У Плотницького будуть викопувати трупи заради "картинки" для російських ЗМІ (ФОТО) - фото 1

У Плотницького будуть викопувати трупи заради "картинки" для російських ЗМІ (ФОТО) - фото 2

Як повідомлялось раніше, з метою відволікання уваги від трагічних подій у Сирії, де зафіксовані непоодинокі випадки загибелі цивільного населення від рук російських військовослужбовців, керівництво Росії готує провокації міжнародного масштабу проти України.

Більше новин про події на Донбасі читайте на  Depo.Донбас.