ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Петербурзі з'явився пам'ятник загиблим на Донбасі російським солдатам (ФОТОФАКТ)

У Санкт-Петербурзі 4 активіста руху "Весна" встановили на Марсовому полі поруч з похованнями жертв революцій і громадянської війни новий "надгробок"
Depo.
9 червня 2015 20:56
ФОТО: depo.ua

На пам'ятнику написано: "Невідомий солдат загинув на Донбасі в "мирний" час. Своїх не кидаємо, а ці не свої і були - В. Путін", передає Донбас.depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Цією акцією активісти хотіли висловити свій протест проти недавнього указу президента Росії Володимира Путіна, яким він засекретив втрати російської армії під час спецоперацій в мирний час.Активісти вважають, що указ безпосередньо пов'язаний з неоголошеною війною в Україні.

Свої дії активісти пояснили у повідомленні, поширеному в інтернеті: "Могила нового Невідомого Солдата, встановлена "Весною", повинна нагадати про сотні і тисячі наших співвітчизників, відправлених Путіним на війну з Україною. Про них брешуть, що вони перебувають у відпустці, що звільнилися, але все більше фактів точно говорять про те, що російські солдати воюють на Донбасі. І повертаються звідти з пораненнями або в трунах. Їх могили ховаються, про них мовчать, а родичі за обіцянки компенсацій брешуть, що солдати загинули на навчаннях. Володимиру Путіну часто приписують фразу "Своїх не кидаємо". Але правильний варіант ми зафіксували на нашому меморіалі: "А ці не свої і були", - йдеться в повідомленні.

Повідомлення активістів закінчується словами: "Путін - військовий злочинець, місце якому на лаві підсудних Гаазького трибуналу. Там він обов'язково опиниться. Якщо тільки раніше його не спіткає доля інших диктаторів, які воювали зі своїм народом".

У Петербурзі з'явився пам'ятник загиблим на Донбасі російським солдатам (ФОТОФАКТ) - фото 1