У Нідерландах сподіваються, що їхньому слідству таки вдасться допитати звільненого Цемаха
У міжнародній Спільній слідчій групі (JIT), яка займається розслідуванням справи MH17, заявили, що ексбойовик "ДНР" Володимир Цемах, якого суд звільнив з-під варти 5 вересня, є "цікавою для слідства людиною"
- Донбас
-
5 вересня 2019 15:32
Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Радіо Свобода", про це телефоном розповіла речниця міжнародної Спільної слідчої групи (JIT) Брехтьє ван де Мосдейк.
"Ми хотіли з ним поговорити, а тепер це буде складно. Хотілося б, щоб він залишався в Україні, щоб ми могли з ним поговорити", – сказала вона.
При цьому речниця зазначила, що "це рішення України, рішення українського суду, тому я не можу його коментувати".
"Це не означає, що розслідування справи MH17 буде зупинене, воно триватиме. Але нам шкода, якщо ми не зможемо з ним поговорити", – наголосила Брехтьє ван де Мосдейк.
У той же час вона відмовилася відповісти на питання, чи намагалися слідчі JIT допитати Цемаха після того, як його на окупованій частині Донбасу затримали українські спецслужби.
Нагадаємо, що Київський апеляційний суд у четвер, 5 вересня, ухвалив рішення про звільнення з-під варти фігуранта у справі збитого MH17 Володимира Цемаха під особисте зобов'язання.
При цьому керівник групи прокурорів по справі свідка катастрофи MH17 Володимира Цемаха Олег Пересада заявив, що після звільнення з-під варти, той сам опікується безпекою свого життя.
Наприкінці червня Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт Володимира Цемаха на два місяці. Цемах божиться, що не причетний до катастрофи МН17.
Ексбойовики "ДНР" Цемах і Купріян будуть свідчити по відеозв'язку в голландському суді.
30 липня апеляційний суд залишив під вартою бойовика Цемаха, причетного до транспортування "Бука".
30 серпня журналіст Юрій Бутусов розповів, що Путін затягує обмін полоненими, оскільки хоче обміняти Володимира Цемаха.
Читайте також: Висока ціна Цемаха: Що саме зараз може гальмувати обмін
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:53ЗСУ відкинули окупантів на Покровському напрямку, - DeepState
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:24 Цього дня на фронті окупанти намагалися прорватися понад сотню разів
- 14:51ОСУВ "Хортиця": На Покровському напрямку ворог відправляє штурмувати позиції поранених росіян на милицях Відео
- 22:31 Цього дня ворог штурмував позиції ЗСУ 87 разів
- 16:39 ЗСУ повернули контроль над селом на Донеччині
- 12:56 Уряд звільнив голів Сумської та Луганської ОВА
- 12:22Наслідки атак на Донеччині: Один загиблий та 6 поранених
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень
- 16:34 У Донецькій області ЗСУ захопили у полон китайців, які воювали у складі армії рф Відео