У Міноборони заявили, що населення в Золотому підтримує розведення військ

Місцеве населення в місті Золоте Луганської області, підтримує розведення військ

У Міноборони заявили, що населення в Зол…

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Аліна Фролова, інформує Depo.Донбас із посиланням на Укрінформ.

"Сьогодні міністр оборони спілкувався з місцевим населенням кілька годин. У населеному пункті Золоте, яке розташоване в зоні розведення, місцеве населення абсолютно підтримує розведення військ. Жодних негативних настроїв немає", - зазначила Фролова.

За її словами, такі негативні настрої були лише у двох осіб, які приїхали з Києва, тоді як місцеві люди хочуть відновлення доріг та інфраструктури.

"Хочу зауважити, що загальна протяжність лінії розмежування є 410 км. Зараз три учасники, про які йдеться, а це Станиця Луганська, Золоте і Петрівське має близько 3-х км, тобто розведення відбудеться на 1 км з кожної сторони від цих населених пунктів", - зазначила заступниця міністра оборони.

Вона наголосила, що розведення військ розпочали лише у Станиці Луганській. Ця операція, стверджують у Міноборони, не буде миттєвою, а довготривалою. Більше того, розведення буде дзеркальним, а тому поведінку протилежної сторони чітко моніторять.

"Розведення військ відбудеться не раніше, ніж на 7-й день після повного припинення вогню на ділянці, де воно передбачено. Якщо обстріли продовжуються, розведення військ не відбувається", - запевнила Фролова.

Нагадаємо, що раніше бойовики "ДНР" заявили про свою готовнійсть до розведення сил біля Петрівського.

7 жовтня зранку окупанти вгатили з гранатометів на ділянці розведення біля Золотого.

7 жовтня, мало розпочатися розведення сил у Золотому і Петрівському на Донбасі, про що було домовлено на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Однак розведення на відбулося, бо напередодні бойовики неодноразово порушували "тишу" на цих територіях, що суперечить домовленностям, які були досягнуті під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook