У Комінтерновому ОБСЄ побачила 15 озброєних бойовиків та кілька бронемашин

ОБСЄ продовжує спостерігати за ситуацією з безпекою в Комінтерновому

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) заявляє, що за минулу добу помітила в селищі Комінтернове Донецької області 15 бойовиків "ДНР". Про це йдеться у звіті місії від 4 січня, опублікованому сьогодні, передає Depo.Донбас.

Спостерігачі відзначають, що вибухові пристрої, які раніше були встановлені з боку південно-західного в'їзду в село, недалеко від блокпоста ЗСУ, були видалені. Це дало можливість для наближення до села з заходу.

"У Комінтерновому Спеціальна моніторингова місія спостерігала звернула увагу на присутність приблизно 15 озброєних членів "ДНР" та кількох оснащених озброєнням транспортних засобів (БМП-2 і БТР)", - йдеться у звіті. У той же час представники ОБСЄ заявляють, що не змогли потрапити в Комінтернове зі східної сторони селища, тому що озброєні члени "ДНР" відмовили СММ в доступі до нього на блокпосту неподалік села Заїченко (26 км на північний схід Маріуполя )".

Також інструктори ОБСЄ відвідали село Водяне (19 км на північний захід Маріуполя, 4 км на південний схід Комінтернового), де не побачили жодних збройних чи цивільних осіб. Разом з тим спостерігачі помітили Державний Прапор України на маленькому житловому будинку.

Під час перебування в районі Комінтернового місія ОБСЄ не зафіксувала порушень режиму припинення вогню.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас