Російські найманці зізналися у психічних проблемах після повернення з Донбасу

Бойовиків фінансували уральські політики

В Єкатеринбурзі російські бойовики-найманці, які повернулися з війни проти України на Донбасі, «Докут», «Казах», «Беня» і «Рус» розповіли про свої психічні проблеми і пообіцяли повернутися на війну.

Як повідомляє Донбас.depo.ua, про це вони розповіли на прес-конференції , пише «Политсовет».

Представники організації «Урал - Новоросія» та асоціації «Урал - Новоросія» зізналися, що гроші, що надходять до них, витрачалися не тільки на гуманітарну допомогу, а й на відправку бойовиків в Україну. Розкривати імена своїх спонсорів учасники прес-конференції відмовилися. При цьому вони зазначили, що кошти до них надходили в тому числі і від уральських політиків.

«Нам допомагали понад 37 комерційних і некомерційних організацій. Досить багато нам допомагали політики, але говорити про те, хто це, передчасно », - сказав керівник асоціації «Урал - Новоросія» Бек Манасов.

Відзначимо, що, за неофіційними даними, одним із спонсорів відправки бойовиків на Україну міг бути депутат свердловського Заксобранія Володимир Коньков.
Манасов, зокрема, висловив стурбованість за психічний стан найманців, що побували в зоні бойових дій.

Організатори анонсували, що окрім бойовиків на сьогоднішню прес-конференцію прийдуть помічник уповноваженого з прав людини у Свердловській області Тетяни Мерзлякової Сергій Санніков і радник губернатора Юрій Судаков.
Проте ні той, ні інший на прес-конференції так і не з'явилися. Як пояснили самі бойовики, у Судакова «несподівано» виникла зустріч з губернатором.
Причина відсутності Саннікова і зовсім залишилася невідомою. Сама Мерзлякова стверджувала, що дозволила своєму помічникові тільки «послухати», але не спілкуватися з пресою.

«Судячи з усього, сусідство з людьми, що представляють кличками і з'являються на публіці в балаклавах, в останній момент все-таки збентежило чиновників», - пише єкатеринбурзьке видання.

Зазначимо, що в оригіналі матеріалу про прес-конференцію російських найманців єкатеринбурзьке видання називало їх саме «бойовиками», а ні «ополченцями», як зазвичай це роблять російські ЗМІ.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 15 квітня потяг Новоросійськ - Нижній Тагіл вранці привіз в Єкатеринбург більше сотні чоловік у військовій формі. На Урал "з відрядження" повернулися бойовики, які воювали на Донбасі. Вони розповіли, що їм не заплатили обіцяні гроші, а населення Луганщини називало їх окупантами. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас