ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ДНР" мають за щастя, якщо вдається набрати бойовиків для половини "підрозділу"

В бойовиків на окупованій Донеччині радіють, якщо вдається укомплектувати "підрозділ" хоч на 50%

Depo.
7 грудня 2018 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

За його даними, російським окупаційним командуванням на окупованих територіях Донецької та Луганської областей активно проводитися агітаційна кампанія, спрямована на поповнення некомплекту особовим складом.

"З цією метою окупаційні адміністрації і командування окупантів активізували свою роботу серед випускників середніх і середньо-спеціальних навчальних закладів для їх вербування на "військову службу за контрактом, - йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що "військовослужбовці" зі складу мотострілкових "бригад і полків" окупаційних військ, у яких закінчилися контракти, не можуть звільнитися зі служби.

"Командування пояснює свою відмову звільняти бойовиків і російських найманців двома аргументами - підвищеною бойовою готовністю і відсутністю можливості "замінити" будь-кого, хто звільняється, бо поповнення просто відсутнє в достатній кількості", - йдеться у повідомленні.

Тимчук зазначає, що у таких умовах, укомплектованість передових "підрозділів" на рівні 50% від штатної чисельності, вважається "дуже задовільним".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook