ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ДНР" хочуть створити недільні курси молодого бійця для жінок

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що в разі загострення ситуації залучатиме до бойових дій "добровольців", серед яких можуть бути й жінки
Depo.
6 червня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на сайт, підконтрольний "Л-ДНР".

Захарченко заявив, що в разі ескалації конфлікту на території "ДНР" буде оголошено набір "добровольців" , а в разі необхідності і мобілізацію.

"Добровольці можуть дати приблизно від тридцяти до сорока тисяч осіб. Це тільки на нашій території. Це люди, які вже пройшли бойові дії, люди повернулися, тому що совість замучила. Але якщо буде необхідно, якщо буде дуже важко, то буде мобілізація", - заявив Захарченко.

Також Захарченко повідомив про ідею проведення курсу молодого бійця для підготовки як жінок, так і чоловіків.

"Це напевно корисно не тільки для чоловіків Донецької народної республіки, навіть і для жінок. Країна, яка воює, жителі повинні вміти поводитися зі зброєю. А так як у нас прописаний закон, що ми маємо право зберігати до калібру 12,7 будь-які види стрілецької зброї, то елементарна азбука поводження з цією зброєю має бути присутня", - сказав Захарченко.

Він похизувався також тим, що "в цьому плані ми найдемократичніша держава, коли будинки під подушкою можна зберігати автомат і кулемет одночасно".

 

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас