У "ДНР" ціни на усі товари протягом тижня зросли на 20%

На окупованій Донеччині ціни на усі товари та продукти харчування протягом тижня зросли на 20%

Про це повідомляється у групах "ДНР" у Telegram, передає Depo.Донбас

Зазначається, що ціни зросли штучно, якраз після "виборів".

"Відпустили ціни на всі товари, протягом тижня відбулося подорожчання: яйця (було 52-65 рублів стало 65-77), м'ясо (свинина було 239-300 рублів стало 295-350), крупи (31-33 стало 41) рис (подорожчав на 8 рублів в середньому), макаронні вироби, овочі", - йдеться у повідомленні.

"Продовжується пограбування економіки, і зниження рівня життя тільки набирає обертів. Ось все, що варто знати про економікуі внутрішню політику в "республіці", - додається у пабліку "Донецький абориген".

Там зазначається, що влада нового ватажка Дениса Пушиліна відсторонила людей попередника від торгових галузей, натомість Пушилін поставив на ці місця своїх.

"По закінченню епохи "Ташкента" (екс-міністр "ДНР" - ред.) такі вдалі монополії, ефективні системи відкачування грошей з економіки прибирати не стали. І, як за прикладом вугільної тематики, родич Дениса Пушиліна очолив вугільний будинок, аналогічні маніпуляції справили і в сфері хлібу. Монополія збережена, провели заміну вигодонабувачів. Ціну тримали до виборів, тепер економити на своїх доходах більше не бачать сенсу. Ось вам і зростання на 20% на основний продукт для населення "республіки". Зростання планове і організоване, за чіткою за командою", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, 29 листопада повідомлялося, що на окупованій Донеччині мешканці скаржаться на зростання ціни на хліб на 5 рублів. Замість 14 рублів хліб коштує 17 рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас