ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У ДАІ вигадали камуфляжні номерні знаки для автомобілів, що працюють в зоні АТО (ФОТО)

Для автомобілів, які використовуються в зоні АТО, за дорученням Міністерства внутрішніх справ України розроблені тимчасові номерні знаки
Depo.
18 травня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua
У ДАІ вигадали камуфляжні номерні знаки для автомобілів, що працюють в зоні АТО (ФОТО)
У ДАІ вигадали камуфляжні номерні знаки для автомобілів, що працюють в зоні АТО (ФОТО)

Про це розповіли у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України, повідомляє Донбаc.depo.ua.

"Нові номерні таблички мають зелений фон, на якому білим кольором нанесені цифри і літери. Такі знаки не вирізнятимуться на тлі маскувального забарвлення транспортних засобів, які використовуються в зоні проведення антитерористичної операції", - пояснили у прес-службі.

В повідомленні додали, що до одного з реєстраційних центрів ДАІ м. Києва вже надійшла перша партія спеціальних знаків. Її вистачить, аби облікувати 150 автомобілів.

Видавати тимчасові знаки планують юридичним особам: батальйонам, волонтерським організаціям.

15.05.2015 перші автомобілі батальйонів "Київ-1" та "Золоті ворота" вже отримали номерні таблички.

У прес-службі зазначили, що у разі отримання підрозділами міліції або Національної гвардії допомоги від волонтерів у вигляді автомобіля його постановкою на облік займатиметься той підрозділ, який його отримав. Для отримання тимчасових знаків слід звернутися до підрозділу ДАІ і надати для огляду автомобіль. Після перевірки йому буде присвоєний спеціальний тимчасовий  знак. Автомобілі з "кримінальним" минулим перевірки не пройдуть. У разі виявлення даних про розшук транспортного засобу, його затримають і доставлять на майданчик тимчасового утримання.

Тимчасові знаки будуть використовуватися тільки на автомобілях задіяних у зоні АТО підрозділами міліції, Національної гвардії та реально діючими волонтерськими організаціями.