У Чехії прокуратура взялася за чергового бойовика "Л-ДНР": Чоловіку обіцяють до 20 років

У Чехії Національний центр по боротьбі з організованою злочинністю звинуватив в тероризмі громадянина своєї країни, який воював в Донбасі у лавах російських найманців

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на чеське видання Denik N.

Повідомляється, що 25-річному Лукашу Н. за це загрожує 20 років тюремного ув'язнення.  За даними слідства, обвинуваченому білуо близько 20 років, коли він поїхав на Донбас та пристав до терористів "Л-ДНР".

"Національний центр по боротьбі з організованою злочинністю ініціював притягнення до відповідальності однієї особи за тероризм у зв'язку з конфліктом на сході України", - повідомив Мартін Ніл з Генеральної прокуратури Чехії.

Наразі сілдство не розголошує інформацію про обвинуваченого. Відомо лише, що він з Карлових Вар.

"Ця людина з Карлових Вар, яка брала участь в боях проти української армії. Ми не будемо розголошувати більш детальну інформацію, включаючи спосіб його поїздки на схід України", - додав прокурор.

Він зазначв, що нині розслідування на початковому етапі.

Як повідомлялося раніше, Чехія розслідує участь 20 своїх громадян у бойових діях на Донбасі на боці Росії.

Нагадаємо, Чехія засудила рішення Росії про "паспортизацію" Донбасу.

Міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршічек вважає Росію загрозою для Європи.

Довідка: У вересні 2016 року "МЗС "ДНР" поширило інформацію, що в Чехії офіційно зареєстрований і відкриється перший в ЄС "представницький центр "ДНР", головою якого є Нелі Лискова. У Чехії цю інформацію спростували і виключили можливість створення представництва бойовиків у країні.

Пізніше Міністерство закордонних справ України висловило ноту протесту чеським колегам у зв'язку з підтвердженням інформації про реєстрацію владою м. Острава "представницького центру "ДНР". 

Водночас чеський суд ухвалив рішення про початок процедури ліквідації "представницького центру "ДНР" на території країни. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook