У Бахмуті в СІЗО оголосили карантин через спалах кору

У Бахмуты в слідчому ізоляторі зафіксовано спалах кору, карантин оголошено у 9 камерах

Про це повідомив представник уповноваженого з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський на своїй сторінці у соцмережі, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що 10 липня у нічний час масово звернулися люди, родичі яких знаходяться в СІЗО № 6.

Вони були стурбовані, ненаданням медичної допомоги підслідним у яких діагностували гостре інфекційне-вірусне захворювання кір, а також повідомили, що в одного з підслідних з виявленою симптоматикою продовжують тримати в одній камері з іншими підслідними (здоровими).

"О 23.30 я був в СІЗО, уточнив інформацію по особам у яких виявили симптоми кору, відвідав камери, де знаходилися особи у яких виявили симптоми вірусів, з'ясував, як надавалася медична допомога, чи проводилася вакцинація від кору в СІЗО. Вакцинація не проводилася, на даний момент, за інформацією медиків, з СІЗО карантин оголошений в 9 камерах, за останні три дні симптоми кору виявили у 4 підслідних, джерело вірусу не виявлене", - написав Лисянський.

Він зазначив, що після візиту, вже вранці він зв'язався з в.о. директора департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА.

"Він мені повідомив, що знає про мій візит і цю проблему, а також поінформував мене, що в СІЗО виїхала бригада медиків для вакцинації", - написав Лисянський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас