ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Турчинов перевірив перший пункт "електронного" пропуску у зоні АТО

Сьогодні секретар СНБО Олександр Турчинов з керівниками антитерористичного центру СБУ, прикордонної служби та МВС перевірив роботу контрольно-пропускного пункту, на якому відбувається тестування нової електронної системи пропуску у зоні АТО
Depo.
3 липня 2015 15:46
ФОТО: depo.ua

Цей контрольно-пропускний пункт, розташований в населеному пункті Зайцеве, запрацював в новому режимі, тобто для отримання дозволів немає потреби контактувати з тими, хто їх надає. Надіслані заявки перевіряються в електронному режимі, а громадяни, які пройшли електронну перевірку, можуть перетинати блокпости, надавши лише паспорт громадянина України, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу СНБО.

"Нова система пропускного режиму в зоні проведення АТО покликана скоротити терміни та покращити якість перевірок, а також подолати корупцію під час видачі перепусток та дозволяє позбутися черг на пропускних пунктах", - наголосив секретар РНБО.

Турчинов підтвердив, що переведення всіх пропускних пунктів в зоні проведення АТО на електронний режим пропуску буде завершено, як і планувалось, до 7 липня поточного року.

Раніше влада прийняла рішення скасувати паперові перепустки в зону АТО

Більше новин Донбасу читайте у рубриці Донбас.depo.ua.