Третина переселенців не збираються повертатися після закінчення війни на Донбасі - опитування

Близько третини переселенців не мають наміру повертатися на колишнє місце проживання

Третина переселенців не збираються повер…

Як передає Depo.Донбас, про це свідчать результати дослідження (14-го раунду) проведеного спільно Міжнародної організації з міграції та МінТОТ, презентовані в "Укрінформі".

Згідно з результатами, 36% ВПО не мають наміру повертатися після закінчення конфлікту. При цьому лише 22% мають намір повернутися після завершення конфлікту. Також 19% вибрали відповідь - "важко відповісти".

При цьому більшість тих, хто не мають наміру повертатися назад, проживає віддалено від ОРДЛО. Зокрема, це західний, центральний і південно-західний регіон.

З березня 2016 року МОМ у співпраці з МінТОТ проводить регулярне дослідження під назвою "Національна система моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні" (НМС).

Мета НМС - підтримка Уряду України в зборі та аналізі інформації про соціально-економічних характеристик ВПО і їх домогосподарств, а також викликів, з якими вони стикаються. В ході дослідження збирається інформація про соціально-економічних даних ВПО і їх домогосподарств, трендах і наміри щодо переміщення, ситуації з працевлаштуванням і доходом, а також про доступ ВПО до соціальних послуг та допомоги в 24 областях України та Києві.

Дослідження проводилося в квітні-червні цього року. Опитано було 2401 респондентів.

Нагадаємо, в Авдіївці переселенці і місцеві жителі отримають грошову допомогу з Норвегії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook