ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Терористичні "ЛНР" і "ДНР" тепер божаться, що з вересня 2014 хотіли бути у складі України

Навіщо ж тоді бойовики "ЛНР" і "ДНР" разом з російськими найманцями і військовими обстрілювали і відвойовували українські міста, якщо так мріяли бути у складі України
Depo.
9 червня 2015 15:48
ФОТО: depo.ua
Терористичні "ЛНР" і "ДНР" тепер божаться, що з вересня 2014 хотіли бути у складі України
Надпис на паркані у Макіївці

Терористичні організації "ЛНР" і "ДНР" тепер божаться, що і раніше хотіли бути у складі України, начебто ще з вересня минулого року.

Про це заявив представник "ЛНР" В'ячеслав Дейнего, коментуючи доповнення до пропозицій "ЛНР" і "ДНР" по внесенню змін до Конституції України.

"Те, що Луганськ і Донецьк готові йти на компроміс з київською владою було заявлено не зараз нашими пропозиціями до Конституції, і навіть не взимку. Про це було заявлено "республіками" ще у вересні минулого року на першій зустрічі в Мінську. Документи, підписані 5 вересня 2014 року, передбачають рух саме в цьому напрямку", - підкреслив Дейнего.

"Ще тоді, незважаючи на військові успіхи "ополчення", заради припинення кровопролиття "республіки" погодилися піти на такий величезний компроміс і залишитися у складі України як самостійних суб'єктів", - пояснив він.

При цьому Дейнего збрехав, що українска влада не хотіла децентралізації влади, при тому що цей варіант проросійським сепаратистам був запропонований ще у березні минулого року.

Також Дейнего, який до початку війни на Донбасі був депутатом Алчевської міської ради, не пояснив, навіщо  бойовики "ЛНР" і "ДНР" разом з російськими найманцями і військовими обстрілювали і відвойовували українські міста, якщо так мріяли бути у складі України.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, терористичні організації "ЛНР" і "ДНР" визнали Донбас частиною України. Про це йдеться у тексті запропонованих ними нових доповнень до Конституції України.