ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Терористи вимагають безстрокового особливого статусу Донбасу з незмінними ватажками

Представники бойовиків "ЛНР" і "ДНР" адресували координатору робочої підгрупи з політичних питань від ОБСЄ П'єру Морелю свої доповнення до проекту змін до Конституції України. Вони хочуть, щоб закон про особливий статус Донбасу не мав терміну дії
Depo.
8 червня 2015 22:52
ФОТО: depo.ua

Вони хочуть, щоб закон про особливий статус Донбасу не мав терміну дії.

Про це йдеться в спільній заяві постійних представників "ДНР" і "ЛНР" Дениса Пушіліна та Владислава Дейнего, передає depo.ua з посиланням на сепаратистський сайт "Донецкое агентство новстей".

"Відповідні доповнення ми відправили в робочу групу з політичних питань контактної групи для обговорення на найближчому засіданні", - йдеться у зверненні.

Вони пропонують "встановити, що закон України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" діє без часових обмежень".

Крім того, відповідно до пропозицій, вищі посадові особи, які очолюють виконавчу владу, що діє на території окремих районів Донецької та Луганської областей на дату прийняття справжніх змін до конституції України, "продовжують здійснювати свої повноваження до припинення цих повноважень у порядку, встановленому актами окремих районів з особливим статусом Донецької та Луганської областей".

Нагадаємо, що у травні "ЛНР" і "ДНР" вимагали повернути Україні позаблоковий статус у новій Конституції.