Тарута клеймив Порошенка на форумі міністра-втікача Клименка

Під час виступу Тарута звинуватив Порошенка, що він розповів лише свою версію домовленостей у Парижі

Позафракційний народний депутат Сергій Тарута згадав, як зробив гучну заяву на форумі екс-мінстра- втікача Олександра Клименка "Відновлення Донбасу" про те, що президент України Петро Порошенко не говорить правду суспільству і війна на Сході може закінчитися за півроку.

Про це було згадано в інтерв'ю Тарути виданню "Газета.ру", передає Depo.Донбас.

Тарута виправдовується, що ходить на всі майданчики, де можливий діалог по Донбасу, і розмовляє на ці теми з усіма.

"У нас є "дорожня карта", подобається чи не подобається вона комусь, але іншої немає. І вона акцептована західними країнами та підтверджена президентом України. І якщо Петро Порошенко її підписав, значить, і взяв на себе політичну відповідальність. Він, звичайно, не погодив цю "дорожню карту" з Верховною Радою, але політичної відповідальності це не знімає", - сказав Тарута.

Нагадаємо, форум відбувся 10 грудня. Під час виступу Тарута звинуватив Порошенка, що він розповів лише свою версію домовленостей у Парижі, яка, як стверджує нардеп, розходиться з тим, про що реально домовилися.

"Я постійно спілкуюся зі своїми німецькими колегами, і німці мені розповідають, про що реально домовилися. Це чіткий план, і він передбачає, подобається нам це чи не подобається, ухвалення нашим парламентом трьох законів, які можуть привести до стабілізації ситуації. Так, вони болючі, так, вони погано сприймаються суспільством, так, вони непопулярні, але це єдина можливість, щоб нарешті на Донбасі і в Україні був мир, і ми цю територію реінтегрована, нехай і не відразу, але протягом 1,5-2 років. Це сценарій абсолютно реальний ", - уточнив Тарута.

 На форумі були присутні нардеп від "Опоблоку" Наталя Королевська, журналіст Андрій Куліков. Ініціаторами та організаторами Форуму стали громадська ініціатива Олександра Клименка "Відновлення Донбасу", Український інститут аналізу та менеджменту політики та Інститут стратегічних досліджень "Нова Україна" Андрія Єрмолаєва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас