Свідкам у справі Єфремова погрожують, один з них мав загинути

За фактом тиску і погроз на свідків у справі екс-голови фракції "Партії регіонів" Олександра Єфремова були порушені кримінальні виробництва

Як передає Depo.Донбас з посиланням на Insider, про це заявив прокурор у Старобільському суді, йдеться в тексті постанови.

На останньому судовому засіданні вирішувалося питання про продовження запобіжного заходу Єфремову.

Прокурор в судовому засіданні акцентував увагу на істотні ризики, які виникнуть в разі пом'якшення запобіжного заходу Єфремову. Зокрема він зазначив, що існують ризики незаконного впливу на свідків, приховування від суду, перешкоджання кримінального провадження.

Прокурор детально зупинився на тому, що за заявою одного зі свідків у справі клопотання внесено відомості в ЄДР по ст.386 КК України (перешкоджання явці свідка, потерпілого, експерта, примушування їх до відмови від давання показань чи висновку).

Так, ще на одного свідка чинився тиск шляхом оголошення його особистих даних. За словами прокурора, в подальшому була створена ситуація при якій свідок під захистом повинен був загинути.

"За даним фактом було розпочато досудове розслідування і в даний час обвинувальний акт спрямований до суду і винесений вирок", - йдеться в постанові.

Прокурор додав, що ще на двох свідків чинився тиск, їм погрожували.

Адвокат Єфремова в суді заявив, що справа є "переслідуванням з політичних мотивів".

Сам Єфремов зазначив, що зараз проходить обстеження і лікування в Національному інституті хірургії та трансплантації ім. А. В. Шалімова.

Як повідомлялось раніше, стало відомо, які обов'язки суд поклав на Єфремова.

Нагадаємо, 18 вересня суд скасував цілодобовий домашній арешт Єфремову.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook