Страйкуючі шахтарі домоглися розгляду питання про відставку гендиректора "Лисичанськвугілля"

Гірники шахти "Капустіна" на Луганщині домоглися розгляду питання про звільнення гендиректора "Лисичанськвугілля"

Як передає Depo.Донбас з посиланням на UA: ДОНБАС

"На шахту імені Капустіна приїхав директор департаменту вугільно-промислового комплексу міністерства енергетики та вугільної промисловості Олександр Владиченко та гірники шахти "Мирноградвугілля". Вони разом з директором шахти Тимофієм Мирошником спустилися до гірників, які вимагають виплатити зарплатню та звільнити генерального директора держпідприємства "Лисичанськвугіля" Валентина Кисильова", - йдеться у повідомленні.

Страйкуючі шахтарі підозрюють Кисильова у незаконному збуті продукції об'єднання.

За словами Владиченка є службова записка про відкликання Валентина Кисильова з відрядженя з подальшим розглядом питання про його відставку.

Нагадаємо, до страйку гірників шахти імені Капустіна приєднались працівники ще трьох шахт державного підприємства "Лисичанськвугілля"

На Луганщині шахтарі перекрили дорогу.

Як повідомлялося раніше,19 жовтня на поверхню відмовилися піднятися 33 працівники шахти імені Капустіна - на знак протесту проти заборгованості і некомпетентності керівництва. Підприємство заборгувало їм близько 170 млн грн. Серед вимог страйкарів - погасити 4-місячну заборгованість з зарплат та відставка гендиректора "Лисичанськвугілля" Валентина Кисельова.

Крім того, 27 жовтня у цій шахті стався обвал - завалило шостий західний польовий відкаточний штрек.

Сьогодні, 29 жовтня, на поверхню підняли одного з протестувальників - 25-річного гірника із підозрою на пневмонію. Нині під землею лишаються ще 14 його товарищів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #зарплата