Стало відомо, куди бойовики перетягують російську військову техніку на Донбасі

На окупованому Донбасі бойовики знову переміщають російську військову техніку, зокрема, танки, РЕБи та зенітні установки

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на координатора грпуи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

"У частини і підрозділи "1 і 2 АК" окупантів надійшло розпорядження посилити протидію діяльності БПЛА українських військ, згідно якого розпочато обладнання додаткових постів повітряного спостереження, а також більш активно використовуватися підрозділи РЕБ (радіоелектронної боротьби)", - йдеться у повідомленні.

Також, з метою боротьби з БПЛА на низці ділянок окупанти висунули в першу лінію засоби ППО.

"В основному це ЗРК типу 9К35 "Стріла-10М", ПЗРК і ЗУ-23-2. Поява цих засобів відзначається в районі Первомайського, північних околиць Горлівки, на північ від Авдіївки, основна частина відзначається в районі Світлодарської дуги", - йдеться у повідомленні.

Крім того, відразу на декількох полігонах в "Л-ДНР", зокрема на військових полігонах "Центральний", "Приморський", "Ударний", "Південний", "Передовий", проводилися контрольні заняття з вогневої та тактико-спеціальної підготовки.

"Також на ряді полігонів командування окупантів проводить збори і зайняття з артилерійськими підрозділами, з виконанням бойових стрільб штатними боєприпасами. Задіяні артилерійські підрозділи (до дивізіону), в тому числі зі складу реактивної артилерії", - повідомляє Тимчук.

Встановлено, що російське командування проводить посилення своєї тактичної групи в районі "Бахмутськой траси".

"Там фіксувалася перекидання бронегрупи окупантів в сторону Сентянівка через Петровеньки. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано як мінімум 6 танків і не менше 5 інших ББМ (БМП і МТ-ЛБ)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окупанти перекидали бронетехніку в сутінках і вночі, намагаючись приховати значне посилення своїх підрозділів в даному районі.

"Швидше за все, це буде резервна (ударна) група на випадок "прориву ЗСУ", або ж для власних активних дій", - коментує Тимчук.

Також повідомляється, що по трасі Н-21 триває перекидання матеріально-технічних засобів для потреб угрупування 1 АК "ДНР" - в Донецьк і район Горлівки через Чистякове (кол. Торез) і Шахтарськ.

"Протягом тижня фіксувалася також перекидання бронетехніки (до 10-ї одиниць трейлерами), кілька колон вантажних автомобілів типу Камаз і Урал (10-12 одиниць в кожній), а також інша автомобільна і гусенична техніка "розсипом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що особливу увагу привернула колона з чотирма затентованими "Камазами"-кунгамі з антенними пристроями на дахах.

"Судячи з усього, йдеться про комплекси телекомунікації або РТР РЕБ. Дані автомобілі рухалися в супроводі 2 БТР-80 і 1 "Тигр" в бік Донецька", - повідомляє Тимчук.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook