ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, коли буде добудована телевежа на горі Карачун

Телевежу на горі Карачун біля Слов'янська буде встановлено за три місяці, у вересні почнуть працювати передавачі
Depo.
7 червня 2016 21:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у вівторок генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Володимир Іщук під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради з питань свободи слова в Краматорську, повідомляє Depo.Донбас із посиланням на "Укрінформ".

"Залишилося, з генпідрядниками ми вирішували, 3 місяці. У вересні стоятиме не лише вежа, а й передавач", - повідомив Іщук, відповідаючи на запитання, коли буде зрештою побудована вежа на Карачуні.
Очікується, що дозвіл на встановлення вежі нададуть у вівторок. До цього на спеціальному майданчику вже збираються фрагменти нової вежі, дві третини секцій розвантажено, тестується нове обладнання. Процес встановлення вежі затримався через технічні проблеми і тривалість тендерних процедур.

За словами директора КРРТ, у першу чергу на вежі буде встановлено передавач потужністю 20 кВт для транслювання програми УТ-1, а також будуть перенесені передавачі, які зараз працюють за тимчасовою схемою для обласного каналу "ДоТБ" (колишня Донецька ОДТРК). Загалом передавачі вежі транслюватимуть 15 загальноукраїнських TV-каналів і 7 радіостанцій. Висота споруди становитиме 180 метрів, радіус її покриття - 62 км.

Як стверджує гендиректор КРРТ, встановлення вежі на Карачуні дасть змогу майже повністю закрити "білі плями" на підконтрольній Уряду території Донеччини. Остаточно поширення українського мовлення всією підконтрольною територією буде вирішено за допомогою ще однієї вежі, встановлення якої планується в Покровську (колишній Красноармійськ). До того ж запланована у Покровську вежа не лише повністю вирішить питання покриття Донеччини українським телебаченням, а й транслюватиме сигнал на окуповані території.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас