ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто з російських генералів керує гібридною армією на Донбасі (ФОТО, ДОСЬЄ)

Українська розвідка оприлюднила докладні біографії російських генералів, що керують бойовиками на Донбасі
Depo.
26 листопада 2015 14:59
ФОТО: depo.ua
Хто з російських генералів керує гібридною армією на Донбасі (ФОТО, ДОСЬЄ)
Хто з російських генералів керує гібридною армією на Донбасі (ФОТО, ДОСЬЄ)

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передає Depo.Донбас.

Стало відомо, що собисто відповідальний за ведення бойових дій на території України: заступник начальника Генерального штабу ЗС РФ генерал-полковник Істраков Сергій Юрійович; начальник штабу Центру територіальних військ (колишнє 12 командування резерву) Південного військового округу ЗС РФ генерал-лейтенант Теплинський Михайло Юрійович.

Українські розвідники також оприлюднили досьє на обох генералів.   

Стали відомі подробиці біографії генералів, що керують військовими РФ на Донбасі - фото 1

Сергій Істраков з 2013 по 2015 рр. був начальником Головного штабу - першим заступником Головнокомандувача Сухопутних військ ЗС РФ. У 2013 - 2014 рр. виконував обов'язки Головнокомандувача Сухопутних військ ЗС РФ та "безпосередньо відповідав за їх готовність до виконання завдань на території України в ході збройної агресії РФ проти нашої держави". На початку 2015 року був призначений на посаду заступника начальника Генерального штабу ЗС РФ. Відповідає за координацію діяльності російських окупаційних війська на Донбасі.

Цікаво, що після закінчення Бакинського вищього загальновійськового командного училища у 1982 році, він служив у місті Хирів Львівської області у складі 39 окремої десантно-штурмової бригади Прикарпатського військового округу ЗС СРСР.

"Схоже, що саме в ці роки Істраков пройнявся такою ненавистю до українців і всього українського" - жартують розвідники.

Стали відомі подробиці біографії генералів, що керують військовими РФ на Донбасі - фото 2

Михайло Теплинський народився у місті Моспине Донецької області. З 2013 по 2015 рр. був командувачем 36 армії Східного військового округу ЗС РФ. На початку 2015 року призначений на посаду начальника штабу Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ, який створений на базі 12 командування резерву та здійснює безпосереднє керівництво російськими окупаційними військами на Сході України.

"Жорсткий та принциповий командир. Дотримується принципу виконання наказів старшого командування будь-якою ціною, незважаючи на життя людей та моральні принципи" - йдеться у досьє.

В українській розвідці зауважують, що ведення бойових дій проти незалежних держав, очевидно, є характерною рисою родини Теплинських: "брат генерал-лейтенанта Теплинського – Дмитро Юрійович Теплинський – у жовтні 2008 року нагороджений орденом “Мужества” за участь у військовій операції ЗС РФ проти Грузії".

Нагадаємо, раніше Головне управління розвідки Міністерства оборони України розповіла, хто командує російськими військами на Донбасі.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас